Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Administrativní budova 3.279 m2

Moravská Ostrava

Předmět prodeje Administrativní prostory a budovy
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Ukončeno
Cena informace v kanceláři
RegionMoravskoslezský kraj
Firemní kód N01227
Podlahová plocha 3 279 m2

Předmětem prodeje je výnosová nemovitost, při současné obsazenosti 86% je aktuální výnos z nájmu 3 700 000 Kč/rok. Tato historická reprezentativní administrativní budova je umístěná v samotném centru Ostravy. Památkově chráněná budova nabízí kancelářské prostory ve standardu B, které byly rekonstruovány v roce 2005. Budova je v současné době pronajímána k administrativním účelům a sklepní prostory slouží jako archív.

V přízemí jsou ordinace lékařů. K dispozici jsou dva výtahy (osobní, nákladní), bezbariérovým výtahem v přízemí a recepcí. Budova je vybavená kamerovým systémem a systémy EZS a EPS. V zadní části objektu na nádvoří je umístěno 10 parkovacích stání, nejbližší okolí nabízí dostatek parkovacích míst. Podlahová plocha je 3 279 m2 z toho pronajatelná plocha je 2 457m2.

 

Prohlídka

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Linda Baranaiová
realitní makléř

E-mail:lindabaranaiova@naxos.cz
Mobil:+420 777 478 385
Loading...

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.