Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Výrobně skladový areál 4,6 ha - Hovězí, Vsetín

Zlínský kraj

Předmět prodeje Průmyslové objekty a areály, skladové prostory
Forma prodeje Výběrové řízení
Stav položky Aktivní
Cena informace v kanceláři
RegionZlínský kraj
Plocha pozemku 46 411 m2
Vsetín 8 km, Žilina 70 km, Olomouc 80 km, Ostrava 80 km

Logistic park DOLANKA

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme soubor nemovitostí a volných pozemků, které tvoří Logistický areál Dolanka. Skladové a výrobní prostory, administrativní prostory, obslužnost vlakovou a nákladní dopravou, vynikající lokalita. Celková výměra pozemků je 46 411 m², z toho vlastní areál 43 623 m².

2 dvoupodlažní výrobní/skladovací haly, 3 jednopodlažní výrobní/skladovací haly, 3 volné nekryté skladovací prostory, administrativní budova, venkovní manipulační plochy, garáže, železniční vlečka ke každé hale a venkovní ploše, nakládací rampy pro vagony a nákladní automobily. Kompletní betonové oplocení s ochranou proti přelezení (3 m vysoký plot s šestiřadým ostnatým drátem). Moderní kamerový systém s napojením na PCO.

Technický stav: rozsáhlá rekonstrukce v letech 2004-2008
Silniční napojení: přímý sjezd z komunikace III/478 Velké Karlovice
Napojení do zahraničí: 2 km od komunikace II/57 směr Horní Lideč a Žilina
Železniční napojení: železniční vlečka ČD Cargo
Poloha: průmyslová okrajová část obce
Parkovací možnosti: vlastní parkovací plochy
Počet skladovacích hal: 5
Plocha krytých prostor: 8 628 m²
Nekryté skladovací plochy: 3 150 m²
Veřejná doprava: železnice, autobus
Inženýrské sítě: vodovod, kanalizace včetně čov, vlastní trafostanice

Vynikající silniční a železniční obslužnost. Lokalitou a napojením na komunikaci, vedoucí k průmyslové oblasti v čele s KIA Slovakia, je areál předurčen k podnikatelským aktivitám v mezinárodním měřítku.

Proinvestováno přes 150 mil. Kč, hlavní důraz kladen na soulad s evropskými právními a technickými normami. Střechy všech hal osazeny novými střešními konstrukcemi spolu se střešním zateplením a novými střešními krytinami. Nově vybudován požární vodovod a požární hlásiče ve všech halách (norma ISO 9000) k dosažení max. úrovně ochrany skladovaného zboží. Nově posílena vlastní kanalizační síť spolu s čistírnou odpadních vod. Rekonstrukce rozvodů elektrické energie, veškeré přípojky do skladovacích hal spolu s jednotlivými okruhy zdvojeny tak, aby byla i v případě výpadku zachována provozní kontinuita areálu. Celková rekonstrukce vlastní centrální trafostanice spolu s transformátorem a vnější VN přípojkou. Rekonstrukce na železniční vlečce, která splňuje požadavky Drážní inspekce a Správy železniční dopravní cesty pro transport nákladních vagónů.

4 brány do areálu, hlavní dvoukřídlá brána s pojezdovými vraty na sever u komunikace III/478 Vsetín - Velké Karlovice. 2 kryté dvoupodlažní skladovací haly A1 a A2, vybavené výkonnou vzduchotechnikou s možností temperování prostor a regulace vlhkosti. 2 kryté jednopodlažní haly B3 a B4, velká krytá jednopodlažní hala v severní části areálu s označením H8 (celková plochy krytých hal: 8 628 m²), s přilehlými venkovními skladovacími prostorami a další 3 nekryté skladovací prostory H5, H6 a H7 s celkovou plochou 3 150 m². Další 3 brány určené k vjezdu a výjezdu vagónů ČD.

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA: kompletně zařízena, 6 vybavených kanceláří včetně manažerské, 2 samostatné kuchyňské zázemí, 2 toalety, konferenční sál pro 50 osob.

ŽELEZNIČNÍ VLEČKA: po kompletní rekonstrukci včetně základů a povrchu, kompletní osvětlení celé vlečky umožňuje transport nákladu a manipulaci se zbožím i v noci, celá vlečka je oplocena, osvětlena a zabezpečena.

Současné čisté roční výnosy z nájmu: 2.000.000,- Kč. Současná obsazenost: 20%.

 

 

Prohlídka

Po předchozí domluvě s prodejcem

Mám zájem o prohlídku

Způsob předložení návrhu

Písemný

Kontaktní osoba

Vendula Kolínková

E-mail:brno@naxos.cz
Telefon:605060000
Loading...
Vyhlašovatel

NAXOS Brno a.s. 
Se sídlem: Brno - Brno město, Údolní 567/33, PSČ: 602 00
IČ: 29213177
zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 6074

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.