Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Obchodně - administrativní budova

ul. 28. října, Ostrava – centrum

Předmět prodeje Činžovní domy
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Ukončeno
Cena 45 000 000,- Kč / Doporučená kupní cena
RegionMoravskoslezský kraj
Podlahová plocha 1 297 m2
Roční výnos z nájmu činí 3.600.000,-Kč!

 

Předmětem prodeje je obchodně - administrativní budova z r. 1999, kde od tohoto roku sídlí jako jediný nájemce Allianz pojišťovna, a.s. S tímto významným nájemcem je nyní uzavřena nájemní smlouva do r. 2020 s tím, že potvrdil svůj zájem prodloužit nájemní smlouvu do r. 2025, přičemž se nyní vedou jednání k prodloužení tohoto nájemního vztahu. Roční výnos z nájmu činí 3.600.000,-Kč. Tato budova byla nově vystavěna a kolaudována v r. 1999, stojí na pěší zóně, v těsné blízkosti Masarykova náměstí.

V r. 2015 byly na budově realizovány dílčí úpravy a rekonstrukce v částce téměř 2.000.000,-Kč. Celková plocha budovy činí 1.297 m2, má jedno podzemní a pět nadzemních podlaží. Všechny podlaží spojuje moderní výtah a schodiště. Budova disponuje z ul. 28. října dvěma vstupy – pro veřejnost do kontaktního centra v 1. NP a pro zaměstnance pojišťovny.

Dispozice budovy:
1. PP – technické zázemí, sklady, strojovny VZT a výtahu, kotelna, šatna ostrahy;
1. NP – velká obchodní hala, recepce, kanceláře, centrální chodba, sociální zázemí, kuchyňka;
2. NP až 5. NP - kanceláře, zasedací místnosti, centrální chodby, sociální zázemí, kuchyňky.

Stavebně – technické specifikace budovy:
Objekt je podsklepený, založený na základových železobetonových pasech. Nosnou konstrukci tvoří železobetonový skelet, obvodové zdivo cihly Porotherm a Ytong. Prostorové ztužení zajišťuje železobetonová stěna a výtahová šachta. Vodorovné konstrukce a schodiště železobetonové, střecha jednoplášťová plochá s atikou. Inženýrské sítě – vodovodní přípojka, jednotná kanalizace, přípojka elektrické energie. Okna – v 1. PP plastová, 1. NP – 5. NP – okna a výkladce atypická hliníková s izolačním dvojsklem. Fasáda – zateplení polystyrén 60 mm. Vzduchotechnika – zabezpečuje klimatizaci a větrání. Vytápění – dálkové Veolia. TUV – v jednotlivých patrech elektrické zásobníkové ohřívače. Zabezpečení – PCO. Výtah – 8 osob, 6 stanic, rozměry 1,4 x 1,1 m.

Více informací o budově obsahuje technická zpráva a informační memorandum – k dispozici u zprostředkovatele.

 

Prohlídka

Po předchozí domluvě s prodejcem

Mám zájem o prohlídku

Způsob předložení návrhu

Termín pro podání nabídek na výši kupní ceny: 10.11.2017 do 15:00 hod.

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Sinér

E-mail:miroslavsiner@naxos.cz
Mobil:+420 732 111 102
Loading...

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.