Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Pozemky Belárie o výměře 3,1 ha

Praha 12 - Modřany

Předmět prodeje Pozemky
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena 30 000 000,- Kč
RegionHlavní město Praha
Plocha pozemku 31 186 m2

Pozemky jsou položeny v mírném svahu orientovaném k západu nebo severozápadu, s výhledem na údolí Vltavy a protější svah Velké Chuchle, za objektem Microny a pod ulicí Nad Belárií. Jsou převážně oplocené, porostlé náletovými dřevinami a bez jakýchkoliv staveb. Původně na nich byla zahrádkářská kolonie. Nyní jsou neužívané a bez nájemních smluv. V jejich bezprostředním sousedství jsou převážně rodinné domy. Celková výměra pozemků činí 31.186 m2.

Podle územního plánu je 30.965 m2 vedeno jako území pro zahrádky a zahrádkové osady PZO. Funkční využití - plochy pro pěstování ovoce, zeleniny a okrasných rostlin, klubová zařízení, zahrádkářské chaty. Výjimečně přípustné funkční využití - dětská hřiště, nekrytá sportovní zařízení bez vybavenosti, liniová vedení technického vybavení, stavby pro skladování a zpracování plodin. Zbývajících 221 m2 je vedeno jako všeobecně smíšené území SV.  

Je zpracována studie na výstavbu cca 90 zahrádek s průměrnou výměrou jednoho pozemku cca 300 m2. Podle současných stavebních předpisů by zastavěná plocha zahradního domku měla být maximálně 25 m2 (s 1NP a možným podsklepením, trvalá stavba). V současnosti není možné pozemky využít k výstavbě rodinných ani bytových domů. Není k nim vydáno žádné územní rozhodnutí ani stavební povolení.

Prohlídka

Po předchozí domluvě s prodejcem

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Ing. Petr Vácha
ředitel prodeje a člen správní rady

E-mail:petrvacha@naxos.cz
Telefon:+420 257 314 251
Mobil:+420 777 707 307
Fax:+420 257 310 873
Loading...

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.