Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Průmyslový areál

Ostrava - Radvanice

Předmět prodeje Průmyslové objekty a areály, skladové prostory
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Neuskutečněno
Cena informace v kanceláři
RegionMoravskoslezský kraj
Plocha pozemku 101 560 m2

Výrobní prostory průmyslového areálu byly zbudovány, jako technické zázemí pro výrobu a údržbu důlního zařízení. Nacházejí se ve východní části města v zavedené průmyslové zóně. Areál je tvořen 11-ti objekty, značnou rozlohou zpevněných ploch, ať již betonových nebo asfaltových a rovněž plochami zatravněnými, z nichž některé výhledově umožňují výstavbu dalších objektů o rozloze
cca 5 000 m2. V současnosti je většina objektů v dlouhodobém pronájmu (5-10let), přičemž u nich v rámci tohoto postupně dochází k dílčím rekonstrukcím, jako jsou - sociální zázemí, podlahy, okna, energetické rozvody, parkoviště atd.

Celková plocha areálu činí cca 101 560 m2. Areál se nachází pouhých 12 km od dálnice D1, 10 km od rychlostní silnice R 56, zhruba 20 km od polských hranic a 60 km od hranice se Slovenskem. Je velmi dobře dopravně dostupný a průjezdný osobními i nákladními vozidly. Přímo před areálem se nachází také zastávka městské hromadné dopravy.

Seznam objektů se stručným popisem, popřípadě náklady a výnosy, obdržíte na vyžádání v naší realitní kanceláři.

Prohlídka

Po předchozí domluvě s prodejcem

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Martina Sinérová
realitní makléř

E-mail:martinasinerova@naxos.cz
Mobil:+420 603 194 888
Loading...

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.