Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Reprezentativní kanceláře

Praha 2 - Vinohrady

Předmět prodeje Administrativní prostory a budovy
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena 32 000 000,- Kč
RegionHlavní město Praha
Podlahová plocha 425 m2

Vysoce prestižní místo na adrese Nad Petruskou 3/2280 na Královských Vinohradech, v bezprostřední blízkosti Grébovky (Havlíčkových sadů), mezi Americkou a Koperníkovou ul. Ulice Nad Petruskou je slepá a velice klidná. Náměstí Míru se stanicí metra je vzdáleno 5 min. pěšky.

  • administrativní prostory: 425 m2
  • parkování: 7 vlastních míst
  • vlastní terasa: 90 m2

Předmět prodeje: 2 nebytové prostory, které byly vymezeny prohlášením vlastníka jako 2 samostatné jednotky, a to jako kanceláře + fitness centrum. Oba tyto prostory se nachází v přízemí téhož bytového domu čp. 2280, navazují na sebe a jsou provozně propojeny. Jedná se o původní sídlo společnosti Passer Invest.

Předmětem prodeje je zároveň i pozemek s vjezdem přímo z ulice Nad Petruskou, na němž je 7 vlastních parkovacích míst (za závorou a pod zastřešením), a také pozemek kolem domu (a nebytových prostor), na kterém je mimo jiné venkovní pohodlná terasa.

Administrativní prostory jsou přístupné vlastním vchodem přímo z ul. Nad Petruskou nebo z vlastního parkoviště. Tvoří je centrální prostorná hala, kolem ní je 6 kanceláří a dále recepce, kuchyň, serverovna, samostatná místnost se sprchou a toalety. Z chodby je přístupný sousední prostor, který má okna a dveře zčásti na venkovní terasu kolem domu a zčásti do ulice Na Kleovce. V těchto prostorech se nachází fitness centrum s rozsáhlou posilovnou, šatnou, vířivkou, saunou, odpočívárnou, prádelnou a sociálním zázemím. 

Všechny prostory jsou vybaveny nadstandardními materiály, v kancelářích jsou parkety a datové rozvody, ve fitness centru klimatizace, videotelefony, atd.

Adresa

Nad Petruskou 3/2280, Praha - Vinohrady

Prohlídka

Dle předchozí domluvy s prodejcem

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Ing. Petr Vácha
ředitel prodeje a člen správní rady

E-mail:petrvacha@naxos.cz
Telefon:+420 257 314 251
Mobil:+420 777 707 307
Fax:+420 257 310 873
Loading...

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.