Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Rodinné venkovské sídlo nedaleko Sedlčan

cca 20 ha pozemků

Předmět prodeje Rodinné domy a vily
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena informace v kanceláři
RegionStředočeský kraj
Plocha pozemku 200 000 m2
Podlahová plocha 1 868 m2

Prodej velkolepého rodinného sídla vybudovaného po nákladné rekonstrukci.
Ke statku náleží ucelené pozemky o celkové výměře cca  20 ha. Sídlo se nachází v malebné středočeské vísce cca 10 km od Sedlčan, okres Benešov.

Uzavřený statek čtvercovitého půdorysu skýtá 3 plně obytné budovy, dále ustájení pro koně (11 koňských boxů) a garáž (až pro 8 vozů) s dílnou a technickým zázemím. Užitná plocha statku v činí 1.868 m2!!
Sídlo je koncipováno až pro 5 rodin k dispozici  samostatné bytové jednotky (se samostatným soc. zařízením) a dále se zázemím v podobě osmi dvojlůžkových pokojů - každý se samostatným soc. zařízením. V objektech jsou další tři provozu schopné kuchyně k okamžitému použití. Celkem tři obytné budovy se 2-3 NP, pro každý trakt řešeno samostatné topení.

Hlavní obytná část sídla se 3 NP o celkové užitné ploše 899 m2. Bytová část vybavena krytým bazénem, vinným sklepem, kotelnou (LPG + kotel na tuhá paliva - nyní briketované dřevěné  peletky), fitness, sauna, 5x ložnice, 3x obývací pokoj, 2x kuchyně, 3x pracovna, 1x šatna, 5x WC, 4x koupelna. Kuchyně plně vybaveny v moderním stylu se spotřebiči. Ve 2.NP rozlehlá zastřešená terasa o výměře 94 m2, která může být součastí obytného prostoru.

Vybudována okrasná zahrada s venkovním posezením a dále vyhlídková věž s možností vybudování dalších obytných místností. Z hlavní obytné části statku nádherný výhled do okolní krajiny.

Na pozemku u vodní plochy vybudován nový samostatný objekt, připravován jako samostatný rodinný dům.

Za statkem dále vybudována technická hala, sloužící pro uložení senáže a zemědělské techniky (zemědělská technika zahrnuta do ceny prodeje). Provedena aktualizace výměr, veškerá stavební dokumentace plně k dispozici.

Statek v současné době plně užíván majitelem, po dohodě možno přistoupit k naplánování uvolnění celého sídla.

Celý obytný komplex zaručuje svým uspořádáním naprosté soukromí a klid.

IS – elektro, voda (vlastní studna) + veřejný vodovod, kanalizace.

Prohlídka

dle domluvy s prodejcem

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Ing. Michal Skuhra

E-mail:michalskuhra@naxos.cz
Telefon:+420 257 314 251
Mobil:+420 777 718 355
Fax:+420 257 310 873
Loading...
Vyhlašovatel

NAXOS a.s. 
IČ: 26445867
se sídlem: Holečkova 103/31, 150 00 Praha 5
spisová značka: B 7170 vedená u Městského soudu v Praze

   

 

 

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.