Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Rodinný dům Batelov

Plocha pozemků 1185 m²

Předmět prodeje Rodinné domy a vily
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena 1 300 000,- Kč
Cena podle znaleckého posudku 1 300 000,- Kč
RegionKraj Vysočina
Plocha pozemku 1 185 m2

Rodinný dům č.p. 456 situován v obci Batelov nedaleko statutárního města Jihlavy, stojící na pozemcích o celkové rozloze 1185 m². Objekt je samostatně stojící, podsklepený a je napojen na veškeré inženýrské sítě- elektro, kanalizace, vodovodní přípojka, plyn.
Předmět prodeje má obdélníkový půdorys s dispozicí bytové jednotky o velikosti 3+1. Konstrukce rodinného domu je zděná stěnová s betonovými základy. Obvodové stěny jsou vystavěny z cihel. Stropní konstrukce mezi 1.PP a 1. NP je montovaná- systém hurdis, mezi 1.NP a podkrovím jsou dřevěné, trámové. Střecha je sedlová dřevěného vázaného trámového krovu s střešní krytinou pálená taška.
Krytina podlahy v 1. NP - obývací pokoj a ložnice parkety, kuchyně linoleum, veranda, chodba, spíž, koupelna + WC dlažba. Ve 2. NP místnost ložnice - linoleum. Ve sklepních prostorách beton. Schodiště je betonové - teraco.
Rodinný dům byl postaven v počátcích 70. let.

Dispozice:
1.PP- sklep, prádelna, sklad potravin
1.NP- veranda, chodba, kuchyň, komora, 2 pokoje, koupelna a WC
2.NP- ložnice, půda, terasa

Celková podlahová plocha obytných místností je 85 m² a plocha ostatních místností je 70 m².

Batelov je městys po obou stranách historické česko-moravské zemní hranice, rozkládající se asi 18 km jihovýchodně od Pelhřimova. Od roku 2008 byl obci vrácen status městyse. Počet obyvatel je cca 2300 a k Batelovu náleží osady Bezděčín, Rácov, Lovětín a Nová Ves.
Vzdálenost do okresního města Jihlava je cca 21 km - severovýchodním směrem, město Pelhřimov je ve vzdálenosti 22 km. Dopravní spojení je dobře zajištěno autobusovou nebo vlakovou dopravou.
V městysi se nachází základní občanská vybavenost - obchody, restaurace, základní zdravotní středisko, pošta, základní škola.

Energetická třída G (PENB nebyl dodán)

Adresa

Batelov 456

Prohlídka

dle dohody s prodejcem

Mám zájem o prohlídku
Rodinný dům Batelov
Rodinný dům BatelovRodinný dům BatelovRodinný dům BatelovRodinný dům Batelov

Kontaktní osoba

Vendula Kolínková

E-mail:brno@naxos.cz
Telefon:605060000
Loading...
Vyhlašovatel

NAXOS Brno a.s. 
Se sídlem: Brno - Brno město, Údolní 567/33, PSČ: 602 00
IČ: 29213177
zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 6074

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.