Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Rodinný dům Brno - Soběšice

ul. Pod Kaplí

Předmět prodeje Rodinné domy a vily
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena nejvyšší nabídce
RegionJihomoravský kraj
Plocha pozemku 1 070 m2
Podlahová plocha 330 m2

Předmětem přímého prodeje je rodinný dům s příslušenstvím č.p. 418 nacházející se v části města Brna – Soběšice na ulici Pod kaplí č.o. 12. Dům byl postaven v letech 1983–1986 a od tohoto roku byl také užíván. Dodatečná kolaudace byla provedena v roce 1993.

Jedná se o dvoupodlažní plně podsklepený rodinný dům se sedlovou střechou s mírným spádem – levá část dvojdomku. V současné době je dům neobydlen, před lety byly zahájeny rekonstrukční a modernizační práce, které nejsou dokončeny.

V suterénu domu je kotelna s elektrokotlem, dílna, skladovací prostory a garáž. V 1. NP je zádveří, chodba se schodišti do suterénu a 2.NP, šatna, kuchyň, obývací pokoj, 2 pokoje, koupelna a WC. Na uliční a zahradní straně domku jsou v 1.NP a 2.NP vždy dva balkony. Vlevo do domu jsou vjezdová vrata na dvůr a zahradu. Na zahradě jsou ovocné a okrasné dřeviny. Dále je zde kopaná studna využívána nyní pro zálivku na zahradě a dvě retenční nádrže na srážkovou vodu. V zadní části zahrady je podsklepený zahradní domek, kde v suterénu je vinný sklep, v přízemí dílna a místnost pro obchodní jednání, v podkroví pak skladovací prostory.

Dům je napojen na obecní rozvody elektro, kanalizace a vody. Plyn není do domu zaveden.

Energetická třída G (PENB nebyl dodán)

 

Přímý prodej s předkládáním cenových nabídek do 13.12.2017 15:00.

Všechny nabídky mohou být odmítnuty

Prohlídka

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Vendula Kolínková

E-mail:brno@naxos.cz
Telefon:605060000
Loading...
Vyhlašovatel

NAXOS Brno a.s. 
Se sídlem: Brno - Brno město, Údolní 567/33, PSČ: 602 00
IČ: 29213177
zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 6074

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.