Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Rozestavěný RD 4+kk, 135 m2,

Police u Valašského Meziříčí

Předmět prodeje Rodinné domy a vily
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena informace v kanceláři
RegionZlínský kraj
Firemní kód N01174
Plocha pozemku 3 621 m2
Podlahová plocha 135 m2

Předmětem prodeje je rozestavěný rodinný dům z r. 2011 v insolvenčním řízení s dispozicí 4 + kk s užitnou plochou 135 m2 v obci Police u Valašského Meziříčí. Dům se nachází na okraji obce se zastávkou autobusu i železniční stanicí v docházkové vzdálenosti. Pozemky mají celkovou výměru 3.621 m2. Dům je v rozestavěném stavu z 67%. Dispozice domu: hlavní vstup do domu je z východní strany do chodby, po pravé straně budoucí technická místnost, v čele vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, po levé straně postupně tři pokoje a koupelna s WC. Technické řešení: betonové základy, zdivo Ytong v tl. 30 cm, dřevěný vazníkový krov a zavěšený podhled se zateplením, krytina z pálených glazovaných tašek. Anhydrydové podlahy se systémem podlahového vytápění, plastová okna a z 90% vnitřní štukové omítky. Podomítkové rozvody  a elektroinstalace. Ostatní konstrukce chybí. Plánováno vytápění plynovým kotlem. Kanalizace v obci zatím není, plánován septik. Obec se základní občanskou vybaveností má 577 obyvatel, v místě je kompletní infrastruktura. Je umístěna cca 8 km JZ od Valašského Meziříčí.

Adresa

Police u Valašského Meziříčí

Prohlídka

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Martina Sinérová
realitní makléř

E-mail:martinasinerova@naxos.cz
Mobil:+420 603 194 888
Loading...

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.