Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Vila Prostějov

Pod Kosířem

Předmět prodeje Rodinné domy a vily
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena 13 750 000,- Kč
RegionOlomoucký kraj
Plocha pozemku 730 m2
Podlahová plocha 300 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme zrekonstruovanou, prvorepublikovou vilu u biokoridoru Hloučela v Prostějově o celkové rozloze 730 m2. Vila je po náročné celkové rekonstrukci, která byla dokončena v loňském roce s důrazem na zachování původní dispozice z doby výstavby. K dispozici je detailní fotodokumentace celé rekonstrukce s projektovou dokumentací.

Jedná se o třípodlažní solitérní stavbu s možností rozšíření do podkroví (ateliér, další pokoje). V přístavbě je důmyslně uschováno technologické zázemí, garáže až pro 6 aut a terasa na střeše této přístavby. V domě se nachází relaxační suterén, WC, prádelna, technická místnost s technologickým zázemím domu a místnost s výhledem do zahrady s přípravou na saunu, sprchu a s prostorem pro odpočinek.

V přízemí se nachází vstupní chodba s dominantním schodištěm propojujícím všechna podlaží domu od suterénu až po půdu. Téměř celé přízemí je jeden prostor, příjemně oddělený na kuchyň (kuchyňská linka od studia Hanák se spotřebiči Siemens), jídelnu a obývací pokoj (krb s dvěma průhledy) s francouzskými okny na terasu. Vstup do koupelen je oddělený chodbou s možností úložných prostor. První koupelna se skládá z rohové vany, dvou umyvadel a druhá koupelna se skládá z WC, bidetu, umyvadla a sprchového koutu.

V 1. patře se nachází 3 prostorné pokoje, koupelna s masážní vanou, dvěma umyvadly, WC a bidetem.

Vila je napojena na veškeré inženýrské sítě, v celém domě je podlahové vytápění, zdroj tepla je tepelnými čerpadly (vzduch – voda). V celé vile jsou vinylové podlahy, venkovní hliníkové žaluzie s elektrickým ovládáním, alarm a v přízemí domu je klimatizace. Okolo vily je nově osázená okrasná zahrada s přípravou pro zastřešený zahradní altán, vstup do zahrady je možný z terasy domu. Na zahradě domu je studna, z níž je napojeno zavlažování zahrady (orientováno na jižní stranu) a sociálního zařízení v domě. Dům se nachází ve vilové čtvrti s podobnými stavbami v okolí, poblíž vyhledávané zelené části města biokoridoru Hloučela.

Energetická třída: PENB – B

Prohlídka

Mám zájem o prohlídku

Kontaktní osoba

Vendula Kolínková

E-mail:brno@naxos.cz
Telefon:605060000
Loading...
Vyhlašovatel

NAXOS Brno a.s. 
Se sídlem: Brno - Brno město, Údolní 567/33, PSČ: 602 00
IČ: 29213177
zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 6074

Máte-li zájem o konkrétní investici do nemovitostí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám požadovaný typ nemovitosti vyhledáme.