Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Vila s japonskou zahradou

Oleško, okr. Praha - západ

Předmět prodeje Rodinné domy a vily
Forma prodeje Přímý prodej
Stav položky Aktivní
Cena informace v kanceláři
RegionStředočeský kraj
Plocha pozemku 2 333 m2

Celková plocha pozemku: 2.333 m2
Užitná plocha domu: 762 m2
Obytná plocha domu: 265 m2
Terasy a verandy: 121 m2
Galerie: 145 m2
Chodby a technické zázemí: 162 m2
PENB doposud nepředložen - G

Předmětem prodeje je 3 podlažní rodinná vila s podkrovím postavená roku 2008 v klidné rezidenční části obce Oleško, Zvole u Prahy, okres Praha – západ, (Vrané nad Vltavou - 4 km, Dolní Břežany – 8 km). Dům je situován nad řekou na skalním ostrohu s atraktivním výhledem na řeku Vltavu, Měchenice a Davli.

Objekt má sedlovou střechu s krytinou z  betonových tašek Bramac, plastová okna Rehau s izolačními dvojskly s elektricky ovládanými předokenními roletami. Podlahy: keramická dlažba (italská, španělská) v obytných místnostech dřevěné plovoucí podlahy (kanadský javor).  V domě je na zakázku vybudované masivní dřevěné schodiště ze starého jilmu. Ústřední elektrické vytápění s elektronickou regulací teploty v jednotlivých místnostech, ohřev vody je zajištěn el. bojlerem. Zimní zahrada má samostatné vytápění s regulací. Na pozemku je vlastní kopaná studna objekt je  připojen i na místní vodovod.

V přízemí domu se nachází dvě výstavní galerie, klubovna-návštěvní místnost, bar s výčepem. Pokoj pro hosty s příslušenstvím se samostatným vchodem, technické zázemí (kotelna, vodárna, sklad, prádelna, sušárna, letní kuchyně) a krytá japonská veranda o výměře 40ms výhledem na jezírko.

V 1NP se nachází obývací prostor s jídelnou, nadstandardně vybavená kuchyně z přírodních materiálů (dřevo, kámen, kov, sklo), komora-spíž.  luxusní obývací pokoj 44 m2 s krbovou vložkou, přímý vstup do zimní zahrady 47 m2 a výhledem do krásné japonské zahrady. V 2.NP se nachází 2 velké ložnice, pracovna o výměře 45m2, šatna, koupelna a WC. V podkroví je jeden pokoj a množství úložného prostoru. Podstatnou část prodávaného pozemku tvoří velká Japonská zahrada (Zahrada nad řekou) postavená dle zásad východní filozofie o výměře cca 1.100 m2. V zahradě jsou exotické tvarované dřeviny, zahradní stavby menhiry, pagody, čajový altán. Zahradou protéká umělý potok, který se částečně vnořuje do skály a následně několikastupňovým vodopádem vtéká do jezírka s barevnými japonskými kapry Koi.

Prohlídka

Po předchozí domluvě s prodejcem

Kontaktní osoba

Mgr. Marian Konečný
ředitel rozvoje a člen správní rady

E-mail:mariankonecny@naxos.cz
Telefon:+420 257 314 251
Mobil:+420 608 501 244
Fax:+420 257 310 873
Loading...