Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Ok

Poptáváme

Od roku 1994 se pravidelně věnujeme prodejům komerčních nemovitostí (nemovitostí sloužících k podnikání) a to jak skladovým, průmyslovým či výrobním areálům, činžovním domům, administrativním budovám, ale i pozemkům určených pro další development. Během této doby jsme realizovali stovky transakcí v souhrnné hodnotě přesahující 18 miliard korun a poznali jsme velké množství českých i zahraničních investorů, kteří se k nám vracejí a chtějí i nadále investovat volné prostředky do komerčních nemovitostí. Drtivou většinu transakcí relalizujeme bez potřeby inzerce, neboť naše databáze je natolik rozsáhlá, že inzerci používáme pouze někdy jako možný doplněk kampaně. Mimo to nabízíme vlastníkům nemovitostí i možnost prodeje a zpětného nájmu v případě, že majitel potřebuje zdroje pro svoji podnikatelskou činnost a zároveň chce komerční prostory dále využívat. Rádi pomůžeme i Vám zobchodovat Vaši nemovitost. Zásadní je představení nemovitosti tomu správnému partnerovi!

Proč nás kontaktovat?

  • zdarma posoudíme reálnou tržní hodnotu Vaší nemovitosti
  • naši odborníci s Vámi prokonzultují možnosti realizace prodeje
  • disponujeme vlastním právním oddělením - zajistíme tedy kompletní agendu
    související s celým procesem prodeje
  • nemovitost prezentujeme jak lokálním, tak i zahraničním investorům
  • široká databáze investorů pro každý typ nemovitosti

Průmyslové areály

Zavedené průmyslové areály s danou výrobou nebo možností dostavby dalších skladových a průmyslových hal. Může se jednat i o brownfieldy v rámci krajských a okresních měst. Předpokládaný objem jednotlivé transakce od cca deseti milionů korun (horní hranice není stanovena).


Skladové areály, haly a logistická centra

Nově vybudované ale i starší skladové areály či celá logistická centra v katastrálních územích krajských a okresních měst či umístěná při důležitých dopravních tazích. Areály mohou být jak pronajaté, tak i prázdné nebo určené na kompletní rekonstrukci/změnu užívání. Předpokládaný objem jednotlivé transakce od cca deseti milionů korun (horní hranice není stanovena).


Administrativní budovy a prostory

Pronajaté či prázdné administrativní prostory a budovy v rámci krajských či okresních měst a to i v horším stavebně technickém stavu. Předpokládaný objem jednotlivé transakce od cca deseti milionů korun (horní hranice není stanovena).


Obchodní centra a prostory

Regionální obchodní centra či retailparky, kde jsou uzavřeny střednědobé či dlouhodobé nájemní smlouvy zajišťující stabilní výnos z pronájmu či stará obchodní centra určená pro přestavbu (redevelopment). Nejčastějším předmětem prodeje jsou obchodní jednotky pronajaté potravinářským řetězcům (REWE, AHOLD,...). Předpokládaný objem jednotlivé transakce v desítkách milionů korun.


Činžovní domy

Hledáme činžovní domy v rámci center krajských měst, které jsou pronajaty se stabilním ročním výnosem z nájmů, nebo které jsou připraveny na kompletní rekonstrukci. Předpokládaný objem jednotlivé transakce od cca deseti milionů korun (horní hranice není stanovena).